Uzņēmums Nordic Comfort

Par Mums

Mēs esam jauna un dinamiska organizācija, kas cenšas piedāvāt mūsu klientiem tikai pašus jaunākos un uzticamākos risinājumus viņu vajadzībām.

Viena no mūsu vērtīgākajām aktīviem ir mūsu meistaru komanda, kas ir apveltīta ar plašu pieredzi un ekspertīzi santehnikas jomā. Mūsu profesionāļi ir bagāti ar darba pieredzi un vienmēr gatavi sniegt individuālu pieeju katram projektam.

Mēs cenšamies, lai mūsu klienti saņemtu tikai vislabāko, tāpēc savā darbā pielietojam skandināvu pieredzi un kvalitāti.

Kas jāzina par mūsu kompāniju

Mēs specializējamies projektu realizācijā dažādā sarežģītības līmenī. Mūsu pieredze ietver santehnikas uzstādīšanu privātmājās, komerciālo objektu renovāciju un sākotnējo santehnikas uzstādīšanu jaunbūvēs.

Mēs saprotam, ka katrs projekts ir unikāls, tāpēc piedāvājam individuālu pieeju katram klientam. Mūsu profesionāļu komanda ir aprīkota ar zināšanām un prasmēm, lai veiksmīgi īstenotu jūsu prasības un pārsniegtu jūsu gaidas.

Mūsu pieeja klientu apkalpošanā

Mūsu kompānijas galvenais kapitāls ir mūsu klienti. Mēs prioritizējam klientu vajadzību un prasību apmierināšanu, piedāvājot izcilu kvalitāti par adekvātām cenām.

Sazinieties ar mums šodien, un mūsu meistaru komanda priecāsies palīdzēt jums izvēlēties un uzstādīt vislabāko santehniku jūsu mājai vai komerciālajam objektam.

Kāpēc vērts izvēlēties mūs

Mēs īstenojam komfortu un uzticamību – jūsu ideāla santehnika!

Klientu atbalsts

Mūsu speciālistu komanda vienmēr ir gatava palīdzēt jums ar jebkuriem jautājumiem un atrisināt visus iespējamos problēmas gadījumus, ar kuriem jūs varat saskarties.

Portfelis

Mūsu pašreizējie projekti – Reaton, Big Systema, kā arī vairāki citi veiksmīgi realizēti projekti.

Lokācija

Mēs strādājam Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas teritorijās.

Brīvās vakances

Sakarā ar augsto pieprasījumu pēc mūsu pakalpojumiem, mēs meklējam speciālistus, kas atbilst mūsu kritērijiem:

lvLatvian